On-line poradna

Nechráněný sex po absolvovaných testech 8. 4. 2019

Uživatel: Jarin, Téma: Testování na HIV, spolehlivost testů a místa kde se testovat

Dobrý den, rád bych si jen něco potvrdil. 23.12.2018 jsem bohužel měl v opilosti sex s prostitutkou v klubu (chráněný orální i vaginální). 7.1.2019 jsem podstoupil testy na kapavku a chlamydie - podle všeho negativní. Na penisu na žaludu jsem zpozoroval o něco více bílých papilů, navštívil jsem venerogloga a urologa, oba mi řekli, že se nejedná o nic patologického. 25.2.2019 jsem podstoupil první testy na HIV, syfilis, hepatitidu C - výsledek negativní. 25.3.2019 jsem podstoupil druhé testy na HIV, syfilis, hepatitidu C - výsledek opět negativní. Představuji riziko pohlavní nemoci, pokud bych měl nechráněný sex s partnerkou, která je také HIV negativní a podle testů netrpí ani žádnou jinou pohlavně přenosnou nemocí? Děkuji.

Milena H.

Odpověděla: Milena H., 9. 4. 2019

Dobrý den,

pokud Vy i partnerka nemáte žádnou pohlavně přenosnou nemoc a máte testy negativní, nemůžete se jeden od druhého nakazit. To znamená, že jestliže si věříte, nic nebrání nechráněnému sexu.

Obrázek č. 138

Podpořte nás!

 

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.