Sanitka navštíví Ústí nad Labem

teplická pobočka České společnosti AIDS pomoc, za laskavé podpory vedení Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, zavítá se svou sanitkou v úterý 24. října 2017, v době od 14 do 18 hodin. do prostor kampusu Univerzity.

Sanitku najdete na prostranství mezi rektorátem a knihovnou. V rámci akce budete mít možnost nechat se otestovat na HIV protilátky, a to bezplatně a anonymně. Před samotným odběrem s vámi poradci České společnosti AIDS pomoc vyplní krátký předodběrový dotazník a následně vám bude zdravotní sestrou odebrána kapka kapilární krve z prstu. Za použití vysoce spolehlivých testů budete znát výsledek testu na počkání (v rámci několika minut).

Využijte této příležitosti, členové týmu teplické pobočky České společnosti AIDS pomoc se na vás těší a jsou připraveni vám poskytnout kromě samotného odběru také odborné poradenství.

Pod tímto odkazem si můžete předvyplnit předtestový dotazník a zrychlit tak průběh testu: https://www.hiv-pomoc.cz/dotaznik

CSAP nove logo

Podpořte nás!

 

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.